Cienījamie draugi!


Ļaujiet mums iepazīstināt ar uzņēmumu Virtuves Lietas (SIA Edimar), kas tika dibināta 2012. gadā un ir oficiālais japāņu nažu un aksesuāru brenda TOJIRO izplatītājs Baltijā.


SIA Edimar tika nodibināts, lai kļūtu par pionieri kvalitatīvu nažu tirgū Baltijas valstīs. Mēs esam pārliecināti, ka japāņu nažu globālas dinamiskas attīstības pamats ir gadsimtiem pārbaudītas tradīcijas un japāņu produkcijas kvalitāte. To pieaugošā pasaules popularitāte ir nepārprotami saistīta ar asmeņu ražošanas augstu kvalitāti un pieredzi, iesaistot jaunākās tehnoloģijas ražošanas procesā, kā arī parastu un vienkāršu, bet labi pārdomātu "austrumu" dizainu.


TOJIRO Co., Ltd. ir viens no vadošajiem daudzslāņu nažu ražotājiem Japānā un ir viens no labākajiem virtuves nažu ražotājiem pasaulē. Kopš tās darbības sākuma uzņēmums ir veicis daudzus pētījumus un eksperimentus, lai sasniegtu visaugstāko kvalitāti. Bija izstrādāta asmeņu kaļšanas metode DP (Deep Cobalt) daudslāņu nažos, kas ir standarts TOJIRO produktiem un kas nodrošina maksimālu cietību un nodilumizturību. Visi naži TOJIRO ir japāņu meistaru roku darbs.


TOJIRO naži ir ieguvuši daudzas balvas. Īpaši naži Santoku un Usuba, kā arī daži citi šefpavaru naži tika apbalvoti ar prēmiju Good Design no Starptautiskās tirdzniecības un rūpniecības ministrijas 1983. gadā, bet 1996. gadā - par Long Life Design. Šobrīd kompānija TOJIRO Co., Ltd ražo vairāk nekā 800 nažu veidu un ir viens no pieciem pasaules līderiem pasaulē.


Oficiāla TOJIRO Co., Ltd. izplatītāja SERTIFIKĀTS:


-----tel. +371 29450947 | email: edimar@inbox.lv
Tojiro katalogs 2019
Sīkāk...


Dāvinat nažus - slikta zīme?
Sīkāk...


Nažu asināšanas pakalpojums
Sīkāk...


BEZMAKSAS PIEGĀDE
Sīkāk...


Ūdens ārstnieciskās īpašības, kas tiek glabātas varā
Sīkāk...


Samurajs jūsu virtuvē
Sīkāk...


10 iemesli, kāpēc ēdienu gatavošanai labāk izvēlēties tieši vara traukus no CuArtigiana
Sīkāk...


Vara trauki: lietošanas instrukcija
Sīkāk...


Jaunumu arhīvs